ТОП 3 : гібридні авто з США, на які варто звернути увагу

ТОП 3 : гібридні авто з США, на 
                    які варто звернути увагу

Плагін - гібридні авто (PHEV - Plug-in hybrid electric vehicles) стають дедалі популярнішими та нічим не поступаються повністю електричним авто. Ці авто добре підходять для міських умов, особливо знаходячись у заторах. Завдяки системі рекуперації енергії, автівка заряджає батарею під час гальмування та сповільнення, а це істотно зменшує втрати енергії під час руху.

Різниця між звичайним автомобілем і гібридним автомобілем, що підзаряджається від електромережі, полягає в тому, що останній повинен бути підключений для зарядження батареї. Шляхом цього можна зекономити паливо і не хвилюватись про запас ходу. З огляду на це, ми обрали 3 варіанта найцікавіших плагін - гібридних авто:

LEXUS NX 350H
За рахунок гібридної системи 4-го покоління тачка забезпечує поєднання економії пального та потужності. Літій-іонна батарея та новий блок керування дозволяють рухатися виключно на електротязі 50% часу поїздки. Споживання пального у комбінованому режимі – 5л/100 км. Щодо особливостей: тачка має систему допомоги водію під час паркування із камерою заднього виду та систему виявлення нерухомих об’єктів навколо пішоходів та наближення авто ззаду. Має безконтактний сенсор відчинення та зачинення дверей багажника ногою та електропривод дверей багажника.

BMW 530E
Гібрид BMW 530E забезпечує плавність ходу авто, та дуже не помітно перемикається між батареєю та бензиновим двигуном. На одній електротязі plug in hybrid BMW 530E проїжджає 45-50 км. Не погано. Адже максимальна швидкість руху на електротязі становить 140 км/год. Електричний двигун у будь-якому випадку збільшує пробіг. Але середня витрата бензину поступово зростає до 5,7 л на 100 км.

CHEVROLET VOLT
Chevrolet Volt – це класна тачка з плагін - гібридом, яка має високу надійність, безпеку, продуктивність і досить привабливу зовнішність. На одному заряді автомобіль проїжджає від 60 до 80 км, а за відсутності можливості зарядити автомобіль від мережі, водій може перемикатися на 1.4-літровий бензиновий двигун, що генерує енергію для електромотора. Плагін-гібрид заряджається від домашньої мережі або розетки 220 В за 4-4.5 години. Рекордний запас ходу в 1600 км при роботі в змішаному режимі двигуна. Економічна витрата бензину – від 1.2-2.5 л на 100 км у змішаному режимі.

Вибір авто залежить від вашого стилю водіння, потреб у пальному та інших факторів. Але, все ж плагін-гібрид це класний варіант, коли є бажання пересісти на більш екологічну та економну автівку, але повністю електричне авто ще не ваш варіант. І аби зекономити й на вартості самого авто, пропонуємо звернути увагу на авто з США.

Менеджери ITL AUTO завжди готові тобі допомогти підібрати, викупити та доставити авто твоєї мрії. А гарячі та цікаві автомобільні новини є у нашому Telegram, приєднуйся!

Перейти в Телеграм