ТОП 5 : найкращі сімейні авто з США для молодих батьків

Доставка авто з США в Україну в умовах воєнного стану

На сучасному ринку авто є багато варіантів сімейних авто, але ми пропонуємо розібратись, на що звернути увагу. При виборі сімейного авто найголовнішими є два основних критерії: оцінка та функції безпеки. Оцінка безпеки. Для цього у США створене Національне управління безпеки дорожнього руху (NHTSA), яке проводить щорічні перевірки всіх авто. Вони класифікують їх за такими основними критеріями:

  • безпека при перекиданні;
  • сила удару при лобовому зіткненні;
  • як авто справляється з бічними зіткненнями;
  • кількість скарг, поданих на транспортний засіб.

Функції безпеки. Ми рекомендуємо авто із якомога більшою кількістю функцій безпеки, зокрема:

  • Дорожній просвіт. Чим більше простору між ходовою частиною автомобіля та дорогою, тим легше він зможе пересуватися по нерівній місцевості.
  • Камери. Оснащеність авто не лише камерами заднього виду, але й фронтальною та бічними камерами, з оглядом на 360 градусів.
  • Датчики сліпих зон, які видають звуковий сигнал, тим самим запобігають зіткненню з іншим об’єктом.

З огляду на ці характеристики, компанія Kelley Blue Book (KBB), яка займається дослідженням та оцінкою авто проаналізувала дані NHTSA, Інституту страхування дорожньої безпеки та респондентів їхнього опитування, і створила список найкращих сімейних авто з США для повсякденних завдань та тривалих поїздок:

Honda CR-V. В цій автівці є все, від камер заднього виду до повного приводу. Honda CR-V оснащена найсучаснішою гальмівною системою, що дозволяє плавно та повністю зупинитися, коли на дорозі небезпечно.

Hyundai Santa Fe. Стильний, надійний і наповнений технологіями автомобіль, Santa Fe має функцію попередження про виїзд зі смуги руху та лобове зіткнення. А також має динамічну підтримку гальм. Це означає, якщо ви недостатньо сильно натискаєте на педаль гальма - автомобіль повністю зупинить себе самостійно.

Toyota RAV4. Ця тачка практична, універсальна і пропонує багато цікавих опцій для сімей. Серед них: оснащення повним приводом, що полегшує керування ними на мокрій та крижаній дорозі, комфортний салон; місткий багажник та економічна витрата палива. Як і Hyundai Santa Fe, вона оснащена динамічною підтримкою гальм, попередженнями про виїзд зі смуги руху та попередженням про лобове зіткнення.

Honda Pilot. Приємний у керуванні автомобіль, має багато корисних технологій і просторий та комфортний салон на 8 місць. Цей трирядний позашляховик має 8 подушок безпеки, камери кругового огляду, системи автоматичного гальмування, контролю розмітки та "сліпих" зон. Також тачка отримала високу оцінку в категорії бокового зіткнення.

Subaru Outback. Чудовий вибір для сімей завдяки винятковим функціям безпеки, впевненості у будь-яку погоду та просторому салону. Основні переваги: економічність; відмінна підвіска як за надійністю, так і за терміном служби; маневровість; хороша прохідність. Кожне з цих авто має свої переваги, які можуть відповідати певним потребам та вимогам вашої сім'ї. До речі, всі вони є доступними за ціною і пропонують збалансоване співвідношення ціна-якість.

Тож, якщо ви вирішили придбати сімейне авто з США, менеджери ITL AUTO вам допоможуть. Бажаєш авто з США? Менеджери ITL AUTO завжди готові тобі допомогти підібрати, викупити та доставити авто твоєї мрії. А гарячі та цікаві автомобільні новини є у нашому Telegram, приєднуйся!

Перейти в Телеграм