Електричні авто з США з реальним запасом ходу, які рекомендують менеджери ITL AUTO

Доставка авто з США в Україну в умовах воєнного стану

Продажі електромобілів у світі стрімко зростаю з кожним роком. Прогнозується, що до 2035 року електромобілі становитимуть половину всіх світових продажів авто. В Україні попит на електрокари також продовжує зростати, і особливо на електричні авто з США.

Пропонуємо підбірку цікавих та популярних електричних авто в Україні:

Tesla Model 3.

Ємність батареї: 75 кВт⋅г (standart)

Запас ходу: 350 км

Максимальна швидкість: 209 км/г

Максимальна швидкість: 233 км/г

Запас ходу: 520+ км

Tesla Model 3 – найпопулярніше електричне авто з США. Оптимальне поєднання швидкості й витривалості порадують як автолюбителя-початківця, так і водія зі стажем. Тачка має скляний панорамний дах, систему автопілота та можливість керувати нею через смартфон. Також у неї доволі комфортна підвіска з можливістю регулювання жорсткості, і є камера панорамного огляду. Класний варіант електрокара, який дуже полюбляють наші клієнти.

Kia Soul EV.

Ємність батареї: 67.1 кВт⋅г

Запас ходу: 176 км

Максимальна швидкість: 145 км/г

Kia Soul EV – компактний кросовер, який вартий уваги. Високий кліренс, дійсно просторий салон для передніх та задніх пасажирів, м’яка підвіска. В цілому, це практичний автомобіль для міста та передмістя. Він безшумний, комфортний, місткий та вимагає мінімального обслуговування. До того ж ще і недорогий.

Chevrolet Bolt EV.

Ємність батареї: 60 кВт⋅г

Запас ходу: 380 км

Максимальна швидкість: 150 км/г

Chevrolet Bolt EV – має достатню потужність, радує сучасним дизайном і зручним салоном. Це універсальний міський електромобіль, який буде поєднувати в собі максимальну кількість плюсів і сильних сторін, але при цьому буде гранично доступний за ціною, наскільки це можливо, без втрати в якості. Також у Chevrolet Bolt повільно витрачається ресурс батареї, це дуже важливо в довгостроковій перспективі. Підійде він не тільки для міста, але й для поїздок на далекі відстані.

Бажаєш авто з США? Менеджери ITL AUTO завжди готові тобі допомогти підібрати, викупити та доставити авто твоєї мрії. А гарячі та цікаві автомобільні новини є у нашому Telegram, приєднуйся!

Перейти в Телеграм